Już w lutym NAJWIĘKSZE TARGI WĘDKARSKIE Warsaw Fishing Days 2020!

Okuma Alaris Soft Lure Spin

tlo_non

Wędzisk Okuma ALARIS Soft Lure Spin zostały stworzone do precyzyjnego operowania przynętami miękkimi. Wszelkiego rodzaju gumami jesteśmy w stanie łowić dosłownie każdą spotykaną w naszych wodach rybę drapieżna, stąd ich zastosowanie jest niezwykle szerokie.

Jak ma to miejsce w wypadku całej rodziny wędzisk ALARIS blanki wykonane są z włókna węglowego 24T. Są one smukłe, lekkie i charakteryzują się szybką akcją dopracowaną do podstawowego ich zastosowania, łowienia gumami. Zbrojenie wędzisk stanowią: ażurowe mocowanie kołowrotka Touch Blank, które pozwala na bezpośredni kontakt palców z blankiem, lekkie przelotki CCS SiC oraz klasyczny uchwyt z naturalnego korka. Kije te są niezwykle atrakcyjne wizualnie ze swoim wyważonym i nieco klasycznym wyglądem.

 

wędka Okuma Alaris

Niemniej prawdziwy uśmiech na twarzy wywołuje ich praca i radość z łowienia nimi. To zasługa przemyślanej konstrukcji i dbałości o detale detali, takie jak chociażby odpowiednia długość dolnika, który nie będzie haczył o odzież. Na serię składają się cztery wędziska dwuskładowe tworzące dwie pary o identycznej długości. Krótsze kije mierzą 240cm, dłuższe mają 270cm. Ciężar wyrzutu wynosi 5-15g dla pierwszej pary oraz 7-25g dla krótszego kija i 7-28g dla dłuższego w drugiej parze. Waga wędzisk mieści się w zakresie od 138g do 170g. Nie można na koniec nie wspomnieć o atrakcyjnej cenie tej serii wędzisk.

Okuma Alaris

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zobacz także...

Inne testy z tej kategorii

Robinson PromocjaLipiec 2019
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze