Nowy St. Croix Legend Xtreme 2020

tlo_non

Amerykańska marka St.Croix systematycznie zaskakuje swoich najwierniejszych fanów! Kolejna nowość St. Croix Legend Xtreme 2020 na sezon 2020 rok ma zrewolucjonizować rynek wędkarski. Jak zapowiadają konstruktorzy wędka ukrywa w sobie najnowsze technologie dając w zamian wędkarzowi najwyższy komfort podczas łowienia.

Legend Xtreme

Nowy St. Croix Legend Xtreme 2020 który został zaprezentowany na początku marca 2020 roku to bez wątpienia najbardziej naszpikowany zaawansowanymi technologiami kij na świecie. Producent chwali zastosowane materiały oraz walory użytkowe jakie daje Legend Xtreme wędkarzowi. Nowy Legend Xtreme to wyjątkowo niska waga. Kij o mocy 12lbs waży zaledwie 117 gramów. Najmocniejszy model castingowy o mocy 25lbs to jedynie 156 gramów. Wędki posiadają innowacyjny blank zbudowany na bazie węgla SCV. Dodatkowo wędki zostały wyposażone w znane już z najwyższych serii STC technologie takie jak TET, IPC, ART oraz FRS tak zbudowane blanki gwarantują niespotykana na rynku wędkarskim czułość. Mało tego, firma St.Croix po raz pierwszy uzbroiła swój blank w przelotki AGS. AGS to bardzo specyficzne i innowacyjne przelotki których ramki wykonane zostały z carbonu. Taka konstrukcja i wyjątkowo niska waga odpowiadają za dynamikę i szybkość blanku tak jakby nie był zbrojony w jakiekolwiek przelotki. Szybkość i ostrość wędki jest dokładnie taka jak gołego blanku. Dodatkowo przelotki Carbonowe AGS posiadają właściwość przenoszenia drgań na blank, dzięki swojej konstrukcji niemal pracują razem z plecionką i blankiem stanowiąc razem coś w rodzaju sonaru. Aby nowy Legend Xtreme był wędką wyjątkową i najbardziej czułą, kije zostały uzbrojone w węglowe uchwyty kołowrotka, które dodatkowo tworzą swoistą tubę rezonansową. Tak powstał najczulszy kij na świecie.

St. Croix Legend Xtreme 2020 spinning
St. Croix Legend Xtreme 2020 spinning
St. Croix Legend Xtreme 2020 casting
St. Croix Legend Xtreme 2020 casting

St. Croix Legend Xtreme 2020 - najczulsza węda na świecie

Testerzy St.Croix, którzy od roku łowią najnowszymi modelami Legend Xtreme wypowiadają się o wędkach w samych superlatywach. John Balla jako pierwszy użył w stosunku do Xtrema określanie #RODSONAR co ma oznaczać przeniesienie podwodnego świata niemal na dłoń wędkarza ”…Ta wędka prawie pozwala mi oglądać pod wodą rzeczy, których nie widzę, ale czuję. To jest jak technologia sonaru zastosowanego w wędce.

Wędki St. Croix Legend Xtreme już dziś można zakupić za pośrednictwem autoryzowanego dystrybutora marki St.Croix w Polsce. Corona Fishing posiada pełną ofertę wędzisk St.Croix Legend Xtreme. Cena wędki jest bardzo wysoka. Spinningi to wydatek 3 397,00 złotych.

 

Nowy St. Croix Legend Xtreme 2020 to najnowocześniejsza, najlżejsza i najczulsza wędka na świecie. Takiego kija jeszcze nie było. Już dostępny w sprzedaży

stcroix Legend Xtreme 2020
Technologie w wędce Legend Xtreme 2020

Podziel się nowościami ze świata wędkarskiego!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Robinson PromocjaLipiec 2019
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze