Double Barrel od Flymen Fishing Company

tlo_non

Double Barrel to innowacyjny, nowoczesny Popper wykonany z miękkiej pianki. Przynęta została wprowadzona na rynek przez firmę Flymen pod nazwą Surface Seducer. Marka ta jest rozpoznawalna wśród wędkarzy muchowych jako promująca innowacje i przynęty nowej generacji.

Double Barrel został stworzony w ten sposób aby można było do niego zaczepić wszystkie najbardziej popularne rodzaje przynęt muchowych, w tym zarówno suche jak i mokre muchy. Służy do tego specjalna dziurka, gdzie montujemy haczyk oraz piórka. Przynęta nadaje się do połowu niewielkich rybek (rozmiar mały i średni), jak i większych okazów oraz morskich drapieżników (rozmiar duży i bardzo duży) jest więc bardzo uniwersalna i wielozadaniowa.

Double Barrel dostępny jest w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów, co jest kolejną zaletą tego produktu. Producent zadbał także o głębsze osadzenie oczu (specjalne miejsce do wklejenia oczu 3D), dzięki czemu przynęta wygląda bardziej realistycznie. Gładka i mocna zewnętrzna powłoka jest bardzo wytrzymała, a estetyczne wykończenie oznacza że na najbardziej podstawowym poziomie nie musimy ozdabiać czy malować swojego Poppera. Wystarczy że zamontujemy hak i piórka oraz wkleimy oczy i możemy ruszać na ryby!

Dostępne kolory: biały, cytrynowy, limonkowy, pomarańczowy, niebieski i czarny.

Średnia cena za opakowanie: 4,95 – 6,95 $

Ilość w opakowaniu:
Rozmiar bardzo mały, mały i średni: 8 szt.
Rozmiar duży: 6 szt.
Rozmiar bardzo duży: 4 szt.

Zobacz także...

na szczupaka
Plecionki JMC
przynęty na szczupaka

Ostatnie komentarze