Reklama

Reklama na witrynie Fishing-Test.pl
Specjalnie dla Państwa przeznaczamy miejsce na Fishing-Test.pl do promocji swoich firm, usług i produktów na jedynej w Polsce witrynie poświęconej w całości testom sprzętu wędkarskiego. Posiadamy bogatą ofertę reklamową.

Dla producentów, dystrybutorów, importerów sprzętu wędkarskiego przygotowaliśmy możliwość przeprowadzenia testu z pełnym opisem technicznym i funkcjonalnym oraz bogatą wizualizacją fotograficzną.
Specjalnie dla  sklepów wędkarskich utworzyliśmy możliwość dodatkowego podlinkowania, wskazania miejsca gdzie istnieje możliwość zakupu prezentowanego produktu.

  - Ponad 30 000 klientów przeczyta o sprzęcie

  - Wyjątkowa oferta dla sklepów wędkarskich


BANNERY dla sklepów wędkarskich objęte promocją są umieszczane w SEKCJI B


Formaty i miejsca umieszczenia bannerów:                  

Banner SEKCJA A (300 x 250 pikseli)

Banner SEKCJA A1 (300 x 250 pikseli)

Banner SEKCJA (300 x 120 pikseli)   

Banner SEKCJA C (423 x 64 pikseli)   

Bannery SEKCJA D (650 x 100 pikseli, 460 x 100 pikseli)   Bannery reklamowe są wyświetlane na każdej podstronie witryny oraz forum Fishing-Test.pl.
Cena poszczególnych bannerów zależna jest od miejsca ich osadzenia. Na specjalne życzenie klienta, możemy umieścić banner w wybranym przez niego miejscu (z zachowaniem formatów przez Nas określonych). 
- przy płatności z góry za 3-miesięczną kampanię bannerową – rabat 5 %
- przy płatności z góry za 6-miesięczną kampanię bannerową – rabat 10 %
- przy płatności z góry za 12-miesięczną kampanię bannerową – rabat 15 %

Oferujemy również kampanię bannerową w trybie CPC (cost per click).

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt e-mail: test@fishing-test.pl Wówczas skontaktuje się z Państwem nasz konsultant, celem omówienia szczegółów współpracy.